Ofertă acceptată Cumpărare directă

Expertiza tehnica de identificare limite UAT vechi intre UAT Sambata de sus si UAT Dragus

Număr anunț
DA22640122
Autoritate contractantă
COMUNA SAMBATA DE SUS (CUI 15578950)
Furnizor / câștigător
CABINET INDIVIDUAL DE EXPERTIZE TEHNICE JUDICIARE VLAD VALERIU CRISTIAN (CUI 28565463)
Cod CPV
71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.000 RON
Valoare atribuită
6.000 RON
Data publicării
20.03.2019 12:07
Termen limită
25.03.2019 17:00
Data finalizării
20.03.2019 12:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.000 RON

din 6.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.