Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie display plastic pentru pliante, 1 x A4, KEJEA – transparent, portrait

Număr anunț
DA22633366
Autoritate contractantă
ORASUL ALESD (CUI 4348920)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
285,70 RON
Valoare atribuită
285,70 RON
Data publicării
19.03.2019 14:46
Termen limită
24.03.2019 17:00
Data finalizării
20.03.2019 14:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

285,70 RON

din 285,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.