Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BIBLIORAFT PLASTIFIAT A4 5/ 8CM
- Număr anunț
- DA22632588
- Autoritate contractantă
- CASA JUDETEANA DE PENSII BOTOSANI (CUI 13584076)
- Furnizor / câștigător
- PROLIBRIS-BT SRL (CUI RO12931487)
- Cod CPV
- 30197210-1 · Bibliorafturi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 252,50 RON
- Valoare atribuită
- 252,50 RON
- Data publicării
- 19.03.2019 14:05
- Termen limită
- 24.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.03.2019 15:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
252,50 RON
din 252,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro