Ofertă acceptată Cumpărare directă

detergent de spalare agent limpezire universal

Număr anunț
DA22635980
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA (CUI 12510925)
Furnizor / câștigător
MAXIGEL SRL (CUI RO6219272)
Cod CPV
39831220-4 · Agenti degresanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
788,84 RON
Valoare atribuită
788,84 RON
Data publicării
20.03.2019 09:04
Termen limită
25.03.2019 17:00
Data finalizării
20.03.2019 13:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

788,84 RON

din 788,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.