Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mousepad A4tech, X7-200MP, 250x200mm

Număr anunț
DA22632794
Autoritate contractantă
Municipiul Sibiu (CUI 4270740)
Furnizor / câștigător
A & A COMPUTERS SHOP SRL (CUI RO26194571)
Cod CPV
30237220-7 · Suport pentru mouse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
151,20 RON
Valoare atribuită
151,20 RON
Data publicării
19.03.2019 14:16
Termen limită
24.03.2019 17:00
Data finalizării
20.03.2019 12:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

151,20 RON

din 151,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.