Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HIDROCORTIZON ZENTIVA 19.6MG/5ML CT X 5F(SOL.A+SOL.B) / HYDROCORTISONUM
- Număr anunț
- DA22628357
- Autoritate contractantă
- SPITAL ORASENESC BAIA DE ARAMA (CUI 4337581)
- Furnizor / câștigător
- PHARMA SA (CUI RO13591928)
- Cod CPV
- 33642200-4 · Corticosteroizi pentru uz sistemic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 689,60 RON
- Valoare atribuită
- 689,60 RON
- Data publicării
- 19.03.2019 10:44
- Termen limită
- 25.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.03.2019 10:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
689,60 RON
din 689,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro