Ofertă acceptată Cumpărare directă

Elaborare Documentatii tehnice la Faza de PT - sisteme alimentare cu apa

Număr anunț
DA22614450
Autoritate contractantă
Comuna Tisau (CUI 4055734)
Furnizor / câștigător
S.C. INFRA PROIECT S.R.L. Buzau (CUI RO15607303)
Cod CPV
71322200-3 · Servicii de proiectare a conductelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.000 RON
Valoare atribuită
16.000 RON
Data publicării
16.03.2019 22:50
Termen limită
25.03.2019 17:00
Data finalizării
20.03.2019 11:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.000 RON

din 16.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.