Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Consumabile pompa Accu-Chek Spirit - Rezervor, Consumabile pompa Accu-Chek Spirit - Catetere
- Număr anunț
- DA22627427
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Miercurea Ciuc (CUI 4245305)
- Furnizor / câștigător
- ROCHE ROMANIA SRL (CUI 17551047)
- Cod CPV
- 42122410-7 · Pompe medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.922,60 RON
- Valoare atribuită
- 10.922,60 RON
- Data publicării
- 19.03.2019 10:03
- Termen limită
- 24.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.03.2019 07:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.922,60 RON
din 10.922,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro