- Număr anunț
- DA22627357
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Tulcea (CUI 4026712)
- Furnizor / câștigător
- VIASOFT TOTAL SRL (CUI RO17594501)
- Cod CPV
- 22852000-7 · Dosare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.816,26 RON
- Valoare atribuită
- 2.017,63 RON
- Data publicării
- 19.03.2019 10:00
- Termen limită
- 24.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.03.2019 10:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.017,63 RON
din 1.816,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro