Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MPMAN 496 FHD 124 CM BLACK
- Număr anunț
- DA22635084
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA (CUI 4322378)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 32324000-0 · Televizoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 672,91 RON
- Valoare atribuită
- 672,91 RON
- Data publicării
- 20.03.2019 07:23
- Termen limită
- 25.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.03.2019 09:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
672,91 RON
din 672,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro