Ofertă refuzată Cumpărare directă

Dezinfectant maini pe baza de alcool Velodes Soft 500 ml

Număr anunț
DA22603175
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN CONSTANTA (CUI 7453157)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI RO9434372)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.600 RON
Valoare finală
3.600 RON
Data publicării
14.03.2019 13:44
Termen limită
25.03.2019 17:00
Data finalizării
20.03.2019 12:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.