Ofertă acceptată Cumpărare directă

RULMENT FATA LOG CU ABS SNR R15580+ XGB41371R00

Număr anunț
DA22640113
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA SOMES TISA (CUI RO18269681)
Furnizor / câștigător
LAUST IMPEX SRL (CUI RO6466329)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
105 RON
Valoare atribuită
105 RON
Data publicării
20.03.2019 12:07
Termen limită
25.03.2019 17:00
Data finalizării
20.03.2019 12:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

105 RON

din 105 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.