Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE DE INTRETINERE

Număr anunț
DA22636849
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA BUICA IONESCU GLODENI (CUI 29143386)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
670,72 RON
Valoare atribuită
670,72 RON
Data publicării
20.03.2019 09:44
Termen limită
25.03.2019 17:00
Data finalizării
20.03.2019 11:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

670,72 RON

din 670,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.