Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE DIVERSE

Număr anunț
DA22636095
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA A ZONEI MONTANE (CUI 40631086)
Furnizor / câștigător
COLOANA PROD COM SRL (CUI RO6339007)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31,12 RON
Valoare atribuită
31,12 RON
Data publicării
20.03.2019 09:10
Termen limită
25.03.2019 17:00
Data finalizării
20.03.2019 09:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31,12 RON

din 31,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.