Ofertă acceptată Cumpărare directă

cantar de bucatarie trisa negru

Număr anunț
DA22634382
Autoritate contractantă
Sanatoriul Balnear de Recuperare Mangalia (CUI 4515565)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
42923000-2 · Masini de cantarit si balante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
66,39 RON
Valoare atribuită
66,39 RON
Data publicării
19.03.2019 15:43
Termen limită
24.03.2019 17:00
Data finalizării
19.03.2019 15:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

66,39 RON

din 66,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.