Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Burghiu Pressler 400 mm lungime D/interior 5.15 MM
- Număr anunț
- DA22633328
- Autoritate contractantă
- LICEUL SILVIC GURGHIU (CUI 4376009)
- Furnizor / câștigător
- DENDRO TOOLS S.R.L. (CUI RO35341558)
- Cod CPV
- 38300000-8 · Instrumente de masurare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 805,79 RON
- Valoare atribuită
- 805,79 RON
- Data publicării
- 19.03.2019 14:44
- Termen limită
- 24.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.03.2019 14:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
805,79 RON
din 805,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro