Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Ubistesin Forte, 40 mg/ml, 50 carpule
- Număr anunț
- DA22624928
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL BISTRITA (CUI 24957022)
- Furnizor / câștigător
- HELIOS MEDICAL & DENTAL SRL (CUI RO15481140)
- Cod CPV
- 33130000-0 · Instrumente si dispozitive dentare si de subspecialitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 490,85 RON
- Valoare finală
- 490,85 RON
- Data publicării
- 18.03.2019 18:54
- Data finalizării
- 20.03.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.