Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus Laser Brother Tn3480

Număr anunț
DA22642789
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN BURSAN (CUI 4468862)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI RO17994710)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
108,40 RON
Valoare atribuită
108,40 RON
Data publicării
20.03.2019 14:09
Termen limită
25.03.2019 17:00
Data finalizării
20.03.2019 14:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

108,40 RON

din 108,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.