Ofertă acceptată Cumpărare directă

cartus toner imprimanta CANON MF 237W,compatibil

Număr anunț
DA22637353
Autoritate contractantă
ORAS CAZANESTI (PRIMARIA CAZANESTI) (CUI 4231962)
Furnizor / câștigător
DUO MANAGER COM S.R.L. (CUI RO5168057)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
248 RON
Valoare atribuită
248 RON
Data publicării
20.03.2019 10:05
Termen limită
25.03.2019 17:00
Data finalizării
20.03.2019 13:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

248 RON

din 248 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.