Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MULTIFUNCTIONAL TOSHIBA e-Studio 3015AC+DSDF+DESK+KIT
- Număr anunț
- DA22636122
- Autoritate contractantă
- COMUNA DUMBRAVENI (CUI 4244210)
- Furnizor / câștigător
- OPEN SYSTEMS SA (CUI RO12111258)
- Cod CPV
- 30121100-4 · Fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26.088 RON
- Valoare atribuită
- 26.088 RON
- Data publicării
- 20.03.2019 09:11
- Termen limită
- 25.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.03.2019 09:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
26.088 RON
din 26.088 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro