Ofertă acceptată Cumpărare directă

HP ELITEBOOK 6460B - Intel Core i5-2520M 2.50GHz, 8GB RAM, 500GB HDD, DVD-RW, DISPLAY 14"

Număr anunț
DA22628907
Autoritate contractantă
CLUBUL COPIILOR M BUNESCU (CUI 32841265)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
710,08 RON
Valoare atribuită
710,08 RON
Data publicării
19.03.2019 11:08
Termen limită
24.03.2019 17:00
Data finalizării
19.03.2019 11:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

710,08 RON

din 710,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.