Ofertă refuzată Cumpărare directă

APPLE 12.9-INCH IPAD PRO WI-FI 256 SILVER / LAPTOP DELL INSPIRON 5570 INTEL KABY LAKE R

Număr anunț
DA22604875
Autoritate contractantă
Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.403,35 RON
Valoare finală
8.403,35 RON
Data publicării
14.03.2019 15:14
Termen limită
25.03.2019 17:00
Data finalizării
20.03.2019 14:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.