Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparat pentru detectarea scurgerilor de gaze Rotest Electronic 3 Rothenberger

Număr anunț
DA22638227
Autoritate contractantă
APA CANAL 2000 S.A. (CUI RO13009001)
Furnizor / câștigător
GREBO 2003 SRL (CUI RO15220934)
Cod CPV
38431000-5 · Aparate de detectare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.851,88 RON
Valoare atribuită
3.851,88 RON
Data publicării
20.03.2019 10:43
Termen limită
25.03.2019 17:00
Data finalizării
20.03.2019 10:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.851,88 RON

din 3.851,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.