Ofertă acceptată
Cumpărare directă
KIT ACCESORII MERCEDES VITO 115 CDI
- Număr anunț
- DA22633267
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie al Judetului Brasov (CUI 4383979)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI RO151836)
- Cod CPV
- 34310000-3 · Motoare si piese pentru motoare (vehicule) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 378,15 RON
- Valoare atribuită
- 378,15 RON
- Data publicării
- 19.03.2019 14:41
- Termen limită
- 24.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.03.2019 14:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
378,15 RON
din 378,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro