Ofertă refuzată Cumpărare directă

SCHELA ALUMINIU 8200

Număr anunț
DA22235917
Autoritate contractantă
SALA POLIVALENTA SA (CUI 33602967)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44212310-5 · Schele (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.928,57 RON
Valoare finală
1.928,57 RON
Data publicării
17.01.2019 10:25
Termen limită
24.03.2019 17:00
Data finalizării
20.03.2019 09:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.