Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Acumulator CSB 1234WF2 12V 9AH HR
- Număr anunț
- DA22629591
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE URGENTA PENTRU BOLI CARDIOVASCULARE SI TRANSPLANT TARGU MURES (CUI 32051606)
- Furnizor / câștigător
- POWER SUPPLY SYSTEMS UPS SRL (CUI RO14602405)
- Cod CPV
- 31154000-0 · Surse de alimentare electrica continua (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.400 RON
- Valoare atribuită
- 11.400 RON
- Data publicării
- 19.03.2019 11:36
- Termen limită
- 24.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.03.2019 12:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.400 RON
din 11.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro