- Număr anunț
- DA22635901
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC MANAGEMENT SPITALE ȘI CABINETE MEDICALE DIN MUNICIPIUL CRAIOVA (CUI 23434670)
- Furnizor / câștigător
- M & M FRIMAR SRL (CUI RO15290794)
- Cod CPV
- 44332000-6 · Tije (constructii) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30,25 RON
- Valoare atribuită
- 30,25 RON
- Data publicării
- 20.03.2019 09:00
- Termen limită
- 25.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.03.2019 11:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
30,25 RON
din 30,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro