Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 1,2% sub estimat
REINNOIRE / CERTIFICAT DIGITAL CALIFICAT VALABILITATE 1 AN
- Număr anunț
- DA22630573
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE PEDIATRIE SIBIU (CUI 11411672)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL DE CALCUL SA (CUI RO2163993)
- Cod CPV
- 79132100-9 · Servicii de certificare a semnaturii electronice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 83 RON
- Valoare atribuită
- 82 RON 1,2% sub estimat
- Data publicării
- 19.03.2019 12:27
- Termen limită
- 24.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.03.2019 12:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
82 RON
din 83 RON estimat
1,2%
Adjudecat la 98,8% din estimat · economie 1 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.