Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 9,4% sub estimat
Clorura de potasiu p.a
- Număr anunț
- DA22638875
- Autoritate contractantă
- URBAN SA SLOBOZIA (CUI 11316859)
- Furnizor / câștigător
- CHEMICAL COMPANY SA (CUI RO5945730)
- Cod CPV
- 33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 32 RON
- Valoare atribuită
- 29 RON 9,4% sub estimat
- Data publicării
- 20.03.2019 11:10
- Termen limită
- 25.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.03.2019 13:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
29 RON
din 32 RON estimat
9,4%
Adjudecat la 90,6% din estimat · economie 3 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.