Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 2,2% sub estimat
Multicalibrator (DunaCal Human Multi-Calibrator)
- Număr anunț
- DA22632555
- Autoritate contractantă
- SPITAL ORASENESC TG LAPUS (CUI 3695247)
- Furnizor / câștigător
- CLINI LAB SRL (CUI RO3102218)
- Cod CPV
- 33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 92 RON
- Valoare atribuită
- 90 RON 2,2% sub estimat
- Data publicării
- 19.03.2019 14:04
- Termen limită
- 24.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.03.2019 15:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
90 RON
din 92 RON estimat
2,2%
Adjudecat la 97,8% din estimat · economie 2 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.