Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Teste glicemie CONTOUR PLUS * 50 bucati BAYER
- Număr anunț
- DA22622549
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL GALATI (CUI RO3127263)
- Furnizor / câștigător
- ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 148,65 RON
- Valoare atribuită
- 148,65 RON
- Data publicării
- 18.03.2019 14:03
- Termen limită
- 23.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.03.2019 09:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
148,65 RON
din 148,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro