Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet bilete de avion
- Număr anunț
- DA22640047
- Autoritate contractantă
- Universitatea Aurel Vlaicu din Arad (CUI 3519500)
- Furnizor / câștigător
- EXPLORER VOYAGE SRL (CUI RO25151564)
- Cod CPV
- 34980000-0 · Bilete de transport (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.822 RON
- Valoare atribuită
- 23.822 RON
- Data publicării
- 20.03.2019 12:03
- Termen limită
- 25.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.03.2019 12:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
23.822 RON
din 23.822 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro