Ofertă acceptată Cumpărare directă

Anunt public pentru proiectul Centrul intermodal de transport public in municipiul Dr Tr Severin

Număr anunț
DA22637422
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4426581)
Furnizor / câștigător
PIATA SEVERINEANA S.R.L. (CUI RO15141598)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
147,06 RON
Valoare atribuită
147,06 RON
Data publicării
20.03.2019 10:08
Termen limită
25.03.2019 17:00
Data finalizării
20.03.2019 16:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

147,06 RON

din 147,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.