Ofertă acceptată Cumpărare directă

Anvelopa 225 65 16c GOODYEAR

Număr anunț
DA22632735
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 CAVADINESTI (CUI 21660638)
Furnizor / câștigător
WASH EXPERT SRL (CUI 23054425)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.252,12 RON
Valoare atribuită
2.252,12 RON
Data publicării
19.03.2019 14:13
Termen limită
24.03.2019 17:00
Data finalizării
19.03.2019 14:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.252,12 RON

din 2.252,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.