Ofertă acceptată Cumpărare directă

SAPUN LICHID 5L

Număr anunț
DA22638854
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GISTESTI (CUI 17140564)
Furnizor / câștigător
MYKELE COMP S.R.L. (CUI RO16385205)
Cod CPV
33741100-7 · Produse de curatare a mainilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20,17 RON
Valoare atribuită
20,17 RON
Data publicării
20.03.2019 11:09
Termen limită
25.03.2019 17:00
Data finalizării
20.03.2019 14:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20,17 RON

din 20,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.