Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Bancuta de asteptare cu doua locuri si trei locuri
- Număr anunț
- DA22629875
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic C.F. nr. 2 Bucuresti (CUI 4505316)
- Furnizor / câștigător
- PHARMAMED CONSULTING & INVESTMENT S.R.L. (CUI 39514899)
- Cod CPV
- 39156000-0 · Mobilier pentru sali de primire si de receptie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.750 RON
- Valoare atribuită
- 3.750 RON
- Data publicării
- 19.03.2019 11:52
- Termen limită
- 25.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.03.2019 10:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.750 RON
din 3.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro