Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 1,0% sub estimat
1L UNISOL ULEI FL SOARELUI
- Număr anunț
- DA22632791
- Autoritate contractantă
- Colegiul National Petru Rares Suceava (CUI 4244822)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15411210-7 · Ulei pentru prajit (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 151,20 RON
- Valoare atribuită
- 149,70 RON 1,0% sub estimat
- Data publicării
- 19.03.2019 14:16
- Termen limită
- 24.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.03.2019 14:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
149,70 RON
din 151,20 RON estimat
1,0%
Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 1,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.