Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lanturi antiderapante

Număr anunț
DA22639848
Autoritate contractantă
SOCIETATEA NATIONALA RADIOCOMUNICATII (CUI RO10881986)
Furnizor / câștigător
BACCO ACTIV SRL (CUI RO21267206)
Cod CPV
44542000-1 · Elemente de lanturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.400 RON
Valoare atribuită
2.400 RON
Data publicării
20.03.2019 11:53
Termen limită
25.03.2019 17:00
Data finalizării
20.03.2019 12:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.400 RON

din 2.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.