Ofertă acceptată Cumpărare directă

CIMENT ROMCIM - sac 40 kg

Număr anunț
DA22639884
Autoritate contractantă
Administrarea Cimitirelor si a Spatiilor Verzi SRL (CUI 31434042)
Furnizor / câștigător
PODTEC SRL (CUI 10256872)
Cod CPV
44111200-3 · Ciment (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.689,60 RON
Valoare atribuită
2.689,60 RON
Data publicării
20.03.2019 11:56
Termen limită
25.03.2019 17:00
Data finalizării
20.03.2019 12:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.689,60 RON

din 2.689,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.