Ofertă acceptată Cumpărare directă

Motoferastrau 231

Număr anunț
DA22633297
Autoritate contractantă
COMUNA OCNITA (CUI 4344520)
Furnizor / câștigător
HIBRID SRL (CUI RO14962412)
Cod CPV
44511500-0 · Ferastraie de mana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.092,44 RON
Valoare atribuită
1.092,44 RON
Data publicării
19.03.2019 14:43
Termen limită
24.03.2019 17:00
Data finalizării
19.03.2019 15:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.092,44 RON

din 1.092,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.