Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de masa si cazare pentru grupuri organizate
- Număr anunț
- DA22631467
- Autoritate contractantă
- Clubul Sportiv Municipal Ploiesti (CUI 14742948)
- Furnizor / câștigător
- ZOLATTI TOUR SRL (CUI 35560418)
- Cod CPV
- 55000000-0 · Servicii hoteliere, de restaurant si de vanzare cu amanuntul (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.361,88 RON
- Valoare atribuită
- 1.361,88 RON
- Data publicării
- 19.03.2019 13:09
- Termen limită
- 24.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.03.2019 09:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.361,88 RON
din 1.361,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro