Ofertă acceptată Cumpărare directă

Consultanta si asistanta privind coordonarea in domeniul SSM, conform H.G. nr 300\2006

Număr anunț
DA22626081
Autoritate contractantă
ORASUL SIMERIA (CUI 4375135)
Furnizor / câștigător
SIMAGRO IMPEX S.R.L. (CUI RO15298976)
Cod CPV
79417000-0 · Servicii de consultanta in domeniul securitatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.500 RON
Valoare atribuită
5.500 RON
Data publicării
19.03.2019 09:02
Termen limită
25.03.2019 17:00
Data finalizării
20.03.2019 14:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.500 RON

din 5.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.