Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii de dezinfectare si dezinfestare in mediu urban sau rural
- Număr anunț
- DA22622601
- Autoritate contractantă
- Directia Judeteana pentru Sport si Tineret Cluj (CUI RO27428433)
- Furnizor / câștigător
- CLEANDER SRL (CUI 31250686)
- Cod CPV
- 90670000-4 · Servicii de dezinfectare si dezinfestare in mediu urban sau rural (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.800 RON
- Valoare finală
- 3.800 RON
- Data publicării
- 18.03.2019 14:05
- Data finalizării
- 20.03.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.