Ofertă acceptată
Cumpărare directă
INCARCAT CARTUS 83 A
- Număr anunț
- DA22648618
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA CALARASI (CUI 11298345)
- Furnizor / câștigător
- IT SERVICE SRL (CUI RO17140017)
- Cod CPV
- 50312000-5 · Repararea si intretinerea echipamentului informatic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 165 RON
- Valoare atribuită
- 165 RON
- Data publicării
- 21.03.2019 11:07
- Termen limită
- 26.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.03.2019 14:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
165 RON
din 165 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro