Ofertă acceptată Cumpărare directă

LEGUME SI FRUCTE GRADINITA 8

Număr anunț
DA22640353
Autoritate contractantă
G.P.P NR.8 (CUI 29074200)
Furnizor / câștigător
FRUCT IMPORT EXPORT SRL (CUI RO14187015)
Cod CPV
03200000-3 · Cereale, cartofi, legume, fructe si fructe cu coaja (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
290,62 RON
Valoare atribuită
290,62 RON
Data publicării
20.03.2019 12:19
Termen limită
26.03.2019 17:00
Data finalizării
21.03.2019 13:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

290,62 RON

din 290,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.