Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ulei si lanturi

Număr anunț
DA22644471
Autoritate contractantă
Comuna Mesesenii de Jos (Primaria Mesesenii de Jos Jud. Salaj) (CUI 4495107)
Furnizor / câștigător
CONTI SRL (CUI RO5489030)
Cod CPV
09211100-2 · Uleiuri pentru motoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
258,84 RON
Valoare atribuită
258,84 RON
Data publicării
20.03.2019 15:34
Termen limită
26.03.2019 17:00
Data finalizării
21.03.2019 11:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

258,84 RON

din 258,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.