Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet reactivi compatibili cu Linia Diamed
- Număr anunț
- DA22651523
- Autoritate contractantă
- Spital Orasenesc Gura Humorului (CUI 5347770)
- Furnizor / câștigător
- DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI RO23818271)
- Cod CPV
- 33141510-8 · Produse sanguine (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.333 RON
- Valoare atribuită
- 8.333 RON
- Data publicării
- 21.03.2019 13:23
- Termen limită
- 26.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.03.2019 13:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.333 RON
din 8.333 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro