Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie reactivi tempo
- Număr anunț
- DA22647433
- Autoritate contractantă
- UM 0502 BUCURESTI (CUI 4204283)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
- Cod CPV
- 33141620-2 · Truse medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.638 RON
- Valoare atribuită
- 6.638 RON
- Data publicării
- 21.03.2019 10:07
- Termen limită
- 26.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.03.2019 11:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.638 RON
din 6.638 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro