Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LEUCOPLAST 5CM X 9 M PE SUPORT MATASE **OFERTA** - PT. SPITAL
- Număr anunț
- DA22646962
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
- Furnizor / câștigător
- LUAN VISION SRL (CUI RO23801784)
- Cod CPV
- 33141111-1 · Bandaje adezive (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.632 RON
- Valoare atribuită
- 1.632 RON
- Data publicării
- 21.03.2019 09:46
- Termen limită
- 26.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.03.2019 11:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.632 RON
din 1.632 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro