Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACE*Recoltoare vidate-Ace 21G, 0,8x38mm, cod 01-103
- Număr anunț
- DA22646777
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC "AVRAM IANCU" ORADEA (CUI 4784130)
- Furnizor / câștigător
- TODY LABORATORIES INT. SRL (CUI RO4134935)
- Cod CPV
- 33141320-9 · Ace medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 380 RON
- Valoare atribuită
- 380 RON
- Data publicării
- 21.03.2019 09:36
- Termen limită
- 26.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.03.2019 10:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
380 RON
din 380 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro